Екипи на общината почистиха незаконно сметище под Сарайския мост
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
След сигнали за нерегламентирано сметище в местността под Сарайския мост в Русе от кметството са ангажирали екипи на общинските предприятия "Паркстрой" и "Комунални дейности" да почистят района.
Това съобщиха от местната управа в крайдунавския град, предава БТА.
В района са изхвърлени незаконно строителни и промишлени отпадъци. Те се извозват от екипите на общинските предприятия.
Заместник-кметът по комунални дейности Димитър Недев наскоро обяви, че почистването на нерегламентирани сметища струва 250 000 лева годишно на общината.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра