Еднотонна бомба е открита в Черна гора
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Неизбухнала бомба от Втората световна война бе открита днес при строителството на магистрала в Черна гора, съобщават черногорски медии, цитирани от македонския информационен портал A1 On, предава Агенция "Фокус".
Представители на службата за извънредни ситуации са отстранили взривното устройство и то предстои да бъде обезвредено. Бомбата е с два детонатора.
Трафикът е бил прекъснат за един час и половина по време на транспортирането на бомбата.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“