Джигит се заби в стълб на булевард "Цар Освободител"
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 3

33-годишен шофьор на „Фолксваген Пасат“ е пострадал леко при пътен инцидент.
При движение с несъобразена скорост, шофьорът се е завъртял на пътя и се е ударил в пътен знак и стълб от тролейбусната мрежа.
Инцидентът е станал около 21:15 часа на булевард "Христо Ботев" в Русе, след кръстовището с булевард "Цар Освободител".
Мъжът е получил охлузна рана на главата и след преглед в болницата е бил освободен за домашно лечение. Произшествието е документирано от екип на „Пътна полиция“.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра