Дядо Коледа зарадва децата на медиците в Русе
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

С коледна програма и много изненади мина петъчният ден в ДГ „Слънце“
Педагозите организираха коледно тържество за децата на медиците от първа линия в борбата срещу COVID-19.
Дядо Коледа беше приготвил подаръци за децата, а предколедното настроение се видя по усмивките на всички.
Директорът на ДГ „Слънце“ Елеонора Попова напомня, че детската градина ще остане отворена до края на м. декември.
Целият екип на ДГ „Слънце“ отправя най-топли благопожелания за здраве и успехи през Новата 2021 година и пожелава детските градини да имат възможност да работят целогодишно, защото грижата към най-малките е една от най-важните през периода на извънредно положение в страната.























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"