Движението по АМ "Тракия" в посока Бургас е само в аварийната лента

0
Затворени за движение са активната и изпреварващата ленти / Снимката е илюстративна
Затворени за движение са активната и изпреварващата ленти / Снимката е илюстративна

Временно движението по АМ "Тракия" при км 650 в посока Бургас, се осъществява в аварийната лента, поради ПТП.

Затворени за движение са активната и изпреварващата ленти, информираха от АПИ.

А движението по път I-1 Перник - София при Владая се осъществява в една лента, поради ПТП. 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари