Две жертви на пороя и в Добрич
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Втора жертва са открили спасители в Добрич – жена се е удавила в района на хуманитарната гимназия в града, където е едно от най-ниските места. Това съобщи кореспондент на Нова телевизия. Първият загинал е човек с инсулт, който е бил на легло и не е могъл да излезе от къщата, която е била залята от водата.
Над 150 семейства са евакуирани от домовете им, в момента са на улицата мокри и някои по летни дрехи. Валежите са около 100 литра на квадратен метър. Има обаче все още къщи под вода, където може да има и още жертви.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...