Двама пострадаха при нощен бой с бутилки в Две могили
- Редактор: Мария Попова
- Коментари: 0

На 23.11.2014 г. около 02.00 часа пред заведение в гр. Две могили, обл. Русе възниква скандал между М.Ю. на 34 години и В.Г. на 30 години от гр. Две могили. Впоследствие скандалът прераства в побой, като в него се включват и лицата Н.М. на 26 г. и Д.Г. на 32 г. от същия град.
В резултат на сбиването с охлузна рана в областта на главата и сцепване на горната устна е пострадал В.Г., а на М.Ю. е причинена порезна рана на главата от удар с бутилка.
По случая е съставен акт по УБДХ и с решение на Pайонен съд – Бяла е наложена глоба по 100 лева на всяко лице.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра