Двама младежи ограбиха жена в центъра на Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 2

В Първо РУ е започнато разследване по сигнал за грабеж от жена в нощта срещу 24 декември.
Според постъпилата в полицията информация, потърпевшата жена /35 г./ е била застигната от двама /на възраст 15-16 г./, докато вървяла около 03:00 часа по бул. "Съединение" в Русе. След като ѝ издърпали дамската чанта от ръцете, двамата избягали в посока улица "Петко Д. Петков".
В чантата си жената имала лични документи, портмоне с около 50 лева и други вещи.
Сигналът е документиран, като по случая е образувано досъдебно производство, с оглед данни за извършено престъпление.
Извършителите се издирват от полицията.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Киър Стармър подаде оставка
Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“