Двама младежи ограбиха жена в центъра на Русе

2
Извършителите се издирват от полицията
Извършителите се издирват от полицията

В Първо РУ е започнато разследване по сигнал за грабеж от жена в нощта срещу 24 декември.

Според постъпилата в полицията информация, потърпевшата жена /35 г./ е била застигната от двама /на възраст 15-16 г./, докато вървяла около 03:00 часа по бул. "Съединение" в Русе. След като ѝ издърпали дамската чанта от ръцете, двамата избягали в посока улица "Петко Д. Петков".

В чантата си жената имала лични документи, портмоне с около 50 лева и други вещи.

Сигналът е документиран, като по случая е образувано досъдебно производство, с оглед данни за извършено престъпление.

Извършителите се издирват от полицията.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари