Дунав търси победа над Етър при много лоши условия

0
В 35-ата минута играта бе спряна заради дима от димка, която хвърлиха феновете, а над стадион "Ивайло" стана почти непрогледно Видео: GONG.bg

Отборите на Дунав и Етър играят един срещу друг в двубой от 17-ия кръг на Първа професионална лига.

Резултатът е 0:0 след първото полувреме, информира GONG.bg.

Срещата се играе при изключително лоша видимост заради падналата гъста мъгла над Велико Търново.

В 35-ата минута играта бе спряна заради дима от димка, която хвърлиха феновете, а над стадион "Ивайло" стана почти непрогледно.

След около 6 минути играта бе подновена, а първото полувреме бе удължено с 8 минути.

Етър е 12-и във временното класиране с 15 точки, а Дунав е 13-и с 11 точки в актива си към момента.

Само 4 точки делят съперниците, които така и не успяха да си отбележат гол в първата среща помежду си от сезона, която се състоя в 4-ия кръг.

Малин Орачев все още чака първата си победа като наставник на русенци, а „болярите” загубиха четири от последните си 5 шампионатни мача, като в този период победиха само тоталния аутсайдeр Витоша (2:0).

Стартовите състави:

Етър: Христо Иванов, Веселин Минев, Александър Ем. Александров, Пламен Гълъбов, Никола Колев, Чавдар Ивайлов, Яни Пехливанов, Георги Сърмов, Ерик Почански, Самб Бадара и Иван Вълчанов

Дунав: Станислав Антонов, Юлиян Ненов, Преслав Петров, Михаил Милчев, Олексей Ларин, Диян Димов, Карлос Жатоба, Васил Шопов, Божидар Васев, Бирсент Карагарен, Бранимир Костадинов

Източник: GONG.bg