Дунав Русе поведе с 3:0 срещу Черно море

1
Двата тима са на върха в класирането с актив от по 10 точки

На стадион „Лудогорец Арена“ в Разград Дунав Русе поведе с 3:0 срещу Черно море в мач от петия кръг на Първа професионална лига.

Голмайстори за домакините станаха Антон Огнянов след дузпа, изпълнена от капитана Диан Димов в 9-ата минута на мача, Диан Димов удвои в последната минута на полувремето а Мирослав Будинов направи резултата класически три минути след почивката.

Двата тима са на върха в класирането с актив от по 10 точки. В баланса между двата отбора на ниво "А" група Дунав е със 17 победи, 10 загуби, а 11 срещи са завършвали наравно. При евентуална победа Дунав Русе ще оглави еднолично класирането.

Навън е такова време, че излизаш по тениска, срещаш някой с пуловер и се чудиш: кой от вас е идиот!?