Дует "Каризма" се прероди на сцената на "Като две капки вода"

15
Галя и Миро се качиха на една сцена за първи път от 13 години насам
Галя и Миро се качиха на една сцена за първи път от 13 години насам

Галя и Миро се качиха на една сцена за първи път от 13 години насам

Галя и Миро от легендарния дует "Каризма" пяха заедно за първи път от 13 години насам. Това се случи по време на полуфинала на осмия сезон на шоуто "Като две капки вода".

Двамата обичани певци влязоха в ролите на Оливия Нютън - Джон и Джон Траволта и изпяха вечния хит от филма "Брилянтин" "You are the One That I Want".

Уникалното изпълнение на Галя и Миро гледайте във видеото.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари