Добрият съсед пали колата на комшията и любезно звъни на 112!
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Полицаите от бургаското Четвърто РУП получили изненадващо съобщение през спешния телефон 112 в четвъртък.
Мъжки глас съобщил за палеж на кола в кв. Крайморие и се представил като ... подпалвача.
Изпратената на място патрулка установила, че колата е собственост на 42-годишна жена. Собственичката свидетелствала, че е излязла секунди след пламването на колата и забелязала съседа си П.С да бяга от местопроизшествието.
Полицаите предприемат оглед на района и откриват 34-годишния мъж наблизо. Той е прибран в ареста за денонощие, образувано е бързо полицейско производство.
Пристигналата на място пожарна е успяла да потуши стихията преди да съсипе колата. Обгоряла е пластмасова решетка и пластмасов праг. Намерена е стопилка от пластмасово шише с остатъци от бензин.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“