До кога шофьорите на ЕГГЕД ще бъдат без униформи?
- Автор: Димитър Александров
- Коментари: 6
0
Всеки сульо и пульо в България го карат да носи униформа, включително и учениците, а водачите на градския транспорт минават номера. Крайно време е поне шофьорите на ЕГГЕД - РУСЕ да започнат да носят униформи както всички други водачи на градски транспорт по света.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК