Диализата ме убива малко по малко!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Молим ви добри хора, да се обединим и да спасим още един човешки живот!
Благодарение на Вас до момента имаме събрани 3 000 лева, но още сме много далеч от целта! Вярваме, че с вашата подкрепа и помощ ще успеем да помогнем на Христо възможно най-скоро да му бъде извършена бъбречната трансплантация, за която са необходими 25 000 евро!
Ето и какво споделя Христо: Здравейте добри хора, казвам се Христо и съм на 40 години. Страдам от хронична бъбречна недостатъчност от 2015 година.
През тези години бях подложен на многократни курсове на лечение, но без успех . В края на 2019 бъбреците ми отказаха напълно да функционират и се наложи да се подложа на болезнените процедури хемодиализа , която малко по малко увреждат органите ми. Сега през ден съм свързан към апарата,даващ ми живот.
Единствения шанс за мен е трансплантация на бъбрек в чужбина, но сумата от 25 000 евро и съпътстващи разходи е голяма и непосилна за мен.
Моля помогнете ми да бъда до семейството си, да съм пълноценен баща, за да мога да подкрепя и да помогна на дъщеричката си, която е на 5 годинки и от бебе се бори за да може нормално да ходи.
Помогнете ми да бъда жив за да съм нейната опора в предстоящите и операции. Да се усмихваме и играем заедно.
Диализата ме убива малко по малко!
Моля, помогнете ми!!!
Нуждая се СПЕШНО от вашата подкрепа, за да ми бъде извършена трансплантация на бъбрек ! Моля ви, споделете и помогнете!
Благодаря Ви от все сърце!
Молим ви, протегнете ръка на Христо, за да живее, да бъде със своята малка дъщеря и да я подкрепя в предстоящите ѝ операции! Нека не лишаваме едно дете от бащината обич и да могат заедно да се усмихват, играят и радват на живота!
Молим ви, споделяйте поста за да стигне до повече добри хора и който има възможност нека помогне! Всеки един лев е от огромно значение!
Благодарим Ви!
Начините, по които можете да ми помогнете са:
Дарителска сметка:
IBAN: BG96BPBI817010Y3789401
BIC: BPBIBGSF
Христо Трендафилов
Или чрез платформата HelpKarma




















Община Русе бави ремонта на язовир "Николово"
Община Русе бави ремонта на язовир "Николово"
Европа спира винетките, ще плащаме на километър
Изтрита пешеходна пътека застрашава ученици в Русе
Изтрита пешеходна пътека застрашава ученици в Русе