Девет полицаи в ареста след акцията на „Капитан Андреево”
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Трима граничари и шестима митничари остават в ареста за 72 часа.
Двама митничари са пуснати с гаранции от 2500 и 5000 лева. Това е равносметката след вчерашната акция на „Капитан Андреево”, информира Нова телевизия.
Обвиненията към тях са в рекет и подпомагане на трафика на бежанци. Пунктът остана затворен за няколко часа, а част от издирваните не бяха арестувани веднага.
Според прокуратурата схемата за изнудване на шофьори е следена от година.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат