Децата ни не струват жълти стотинки!

0
Родители излязоха на протест в подкрепа на близките на 20-годишния Стефан, който загуби битката за живота си след катастрофа
Родители излязоха на протест в подкрепа на близките на 20-годишния Стефан, който загуби битката за живота си след катастрофа Видео: bTV

Родители излязоха на протест в подкрепа на близките на 20-годишния Стефан, който загуби битката за живота си след катастрофа

Пореден протест на родители, загубили децата си в катастрофи пред Съдебната палата.

Този път в подкрепа на близките на 20-годишния Стефан, който през май претърпя катастрофа, а месец по-късно загуби битката за живота си.

Днес беше първото заседание по делото срещу шофьора на автомобила, в който младежът е пътувал.

"Подкрепяме се, за да видят, че не сме сами. Децата ни не струват жълти стотинки. Да видят, че нашите деца имат имена, имат лица. Очакванията ни за днес са да има адекватна присъда и да се даде бърз ход на делото и убиецът на Стефчо да получи справедливо наказание", каза Петя Иванова, предаде bTV.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Кандидат за общ работник

Шефът:

– Какви претенции имате?

Кандидатът:

– 3000 лв. заплата и 40 дена отпуск.

– Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил.

– Вие се шегувате!?

– Вие пръв започнахте!

Нови коментари