Дете с висока температура кацна на Летище София

0
То ще бъде откарано с линейка в болница
То ще бъде откарано с линейка в болница Снимка: NOVA

Тази вечер на Летище София е пристигнало 4-годишно дете от Лондон с 38.8 градуса температура. 

То е било заедно с майка си и бебе, информира NOVA.

Детето ще бъде откарано с линейка в болница, след като летищните власти са повикали екипи на Спешна помощ и полицията. 

Очаквайте подробности!

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари