Дъждът отмива асфалта по улица "Света Петка"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1
Повече от 20 години улица "Света Петка" в Русе се разбива.
В някои участъци дупките са с остри ръбове, които трудно могат да се избегнат, недоволстват хората от квартала. Те са подали жалба още през 2014 година с искане да се извърши ремонт, но досега нищо не е направено. Само слушали обещания, които не били изпълнявани.
За да не си разбиват колите, русенци, които живеят в района, се опитвали да запълват част от дупките с бетон, но нямало траен ефект.
Междувременно е започнала онлайн подписка за ремонт на улица свети "Димитър Басарбовски". Рехабилитацията обаче ще може да стане едва след като приключи изграждането на канализация в кварталите "Средна кула" и "Долапите".























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"