Дърво премаза жена в центъра на Бургас
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
0

Дърво се стовари върху жена в бургаския жк "Лазур".
За това съобщават очевидци на инцидента, алармира Флагман.бг.
Инцидентът е станал в района на "Краставицата", след като се изсипа пороен дъжд над града.
Пострадалата е откарана с линейка към Спешния център на УМБАЛ - Бургас. Засега няма яснота за състоянието й.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!
























Родители излизат на протест в Русе
Станислав Анастасов: Запорираха ми сметките, не мога да си...
Николай Радулов: Във Варна е лакомо за престъпници
Румъния прие проектозакон за сливане с Молдова
Държавата бави ремонта на булевард „България“