Чобанин препика селско кметство
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Животновъд отнесе 100 лева глоба заради хулигански действия. С.Р. уринирал на стълбищната площадка на кметството на кирковското село Завоя, пише 24rodopi.com.
Родопчанинът потърсил за съдействие по „личен въпрос” местния управник сутринта на 15 ноември, след като преди това се почерпил с алкохол, разкриха очевидци на постъпката на чобанина.
Кметът го приел в кабинета си, а след няколкоминутен разговор, С.Р. излязъл, разкопчал „дюкяна” и се изпикал на стълбите.
Районните магистрати в Момчилград определиха деянието като проява на дребно хулиганство при санкционирането на животновъда.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия