Бягство от затвора във Враца
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Бандит е избягал от затвора във Враца, научихме от BulNews.bg.
Случката е станала днес. Млад мъж е излежавал присъда „лишаване от свобода“. Той е бил на по-лек режим и е бил разпределен в Керамичната фабрика към изправителната институция.
Днес е напуснал зандана, за да работи на външен обект в близост до корпуса на затвора в квартал Бистрец. Докато трябвало да се труди обаче, младият пандизчия видял възможност да избяга и се възползвал.
По неофициална информация избягалият затворник е на 21 години, от ромски произход, висок около 1.70 м., с късо подстригана коса.
Веднага след като липсата на осъдения е забелязана е подаден сигнал в полицията. Служителите на реда вече са започнали издирване. В момента се очаква да пристигне следово куче, което да тръгне по следите на избягалия престъпник.
Припомняме, че това е второ бягство от затвора само за няколко месеца. През юли трима хлапаци избягаха от поправителния дом за непълнолетни към институцията. Те бяха заловени още същия ден, след гонка с полицията с крадено такси.






















Петър Янков: Февруари носи рязко застудяане, след необичайно...
Поледицата съкрати маршрутите на част от градския транспорт...
Скандал блокира парламента заради среднощните промени в...
Общините получиха пълна власт над 5.8 милиона декара...
Токът скача с близо 77% до рекордни нива за утре