Брюксел или Брюкдад?!
- Редактор: Калоян Добрев
- Коментари: 0
Публикация в социалните мрежи на българин, работещ в чужбина
Това драги приятели не е сметище, а столицата на Белгия и Европа, която някои по неизвестни причини все още наричат Брюксел.За мен отдавна този град трябва да бъде прекръстен на Брюкдад, защото освен араби, негри и полиция друго тук просто няма.За три часа престой срещнах едва трима или четирима бели хора, при това всички те работеха. За разлика от неевропейците, които безгрижно седяха в кафенетата или пазаруваха.





























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...