Брюксел или Брюкдад?!

0

Публикация в социалните мрежи на българин, работещ в чужбина

Това драги приятели не е сметище, а столицата на Белгия и Европа, която някои по неизвестни причини все още наричат Брюксел.За мен отдавна този град трябва да бъде прекръстен на Брюкдад, защото освен араби, негри и полиция друго тук просто няма.За три часа престой срещнах едва трима или четирима бели хора, при това всички те работеха. За разлика от неевропейците, които безгрижно седяха в кафенетата или пазаруваха.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари