Бременни жени пострадаха при челен сблъсък край Владая
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

56-годишен шофьор се бори за живота си във ВМА
Петима души пострадаха при челен удар между два автомобила в началото на Панорамния път след Владая. Инцидентът е станал малко след 01:20 часа тази нощ, като на мястото веднага са изпратени три линейки на Спешна помощ, съобщават от БГНЕС.
Критично състояние
Най-тежко е пострадал 56-годишен шофьор, който е приет с множество травми, включително контузия на главата, сътресение на мозъка и открита фрактура на крака. Мъжът е изпаднал в шок и е транспортиран по спешност във Военномедицинска академия (ВМА) в столицата.
Пострадали жени
В инцидента са ранени и две бременни жени, съответно на 20 и 21 години. Те са получили контузии на главата, гръдния кош и краката. Медицинските екипи са ги откарали за лечение и наблюдение в УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов".
Леки наранявания
Другите двама участници в пътнотранспортното произшествие са мъже, пътували във втория автомобил. Те са прегледани на място от екипите на Спешна помощ и са оставени за домашно лечение, тъй като са се разминали само с леки контузии и не се е наложила хоспитализация.





















