Бразилка взе участие в собственото си погребение
- Редактор: Калоян Добрев
- Коментари: 0
Бразилка взе участие в собственото си погребение, изтегната в ковчег, след което заяви, че това бил най-вълнуващият ден в живота й, пише в. "Метро", цитиран от "24 часа".
В Деня на мъртвите 44-годишната жена легнала в ковчег, докато роднини и приятели се "сбогували" с нея.
Церемонията била проведена в погребално бюро в родния град на Вера Лусия, Камосим, в североизточния щат Сеара, като собственикът на погребалната агенция подарил на Вера ковчега и осигурил помещение, в което той да бъде разположен.
Вера Лусия да Силва мечтала цели 14 години да проведе своята траурна церемония още приживе.


























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“