Борисов решил проблема с мигрантите в България!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

"В България има най-малко мигранти от целия Европейски съюз. Проблемът с бежанците е решен изцяло."
Това увери бившият премиер Бойко Борисов по време на посещение в град Пловдив, предаде Евроком
„Вижте в Гърция какво става, в Унгария при Виктор Орбан, моя другар, има 30 000. При нас армията, полицията – 320 млн. Дойдох, победих и в Братислава беше ключовото заседание. Вече и Европа узря, че само през КПП-та има право да влиза чужденец. Сега укрепваме с тези 320 млн. нови автомобили, термокамери, цялата ограда се наблюдава с видеонаблюдение, всичко", коментира Борисов.
По думите на бившия министър-председател съвместната работа на ГЕРБ с Патриотите е била ползотворна. ГЕРБ поема отговорност за своите пропуски, допълни още той.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат