Борисов: Не пропуснахме нито една тема, включително тракийстите бежанци
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Премиерът Бойко Борисов благодари за конструктивната среща, която се състоя във Варна.
Тя беше заредена с голямо напрежение. Това заяви премиерът Бойко Борисов по време на съвместното изявление след срещата на върха в Евксиноград, между турския президент Реджеп Ердоган и европейските лидери.
Очакванията бяха да няма толкова конструктивна позоция на тази среща, но съм благодараен и на тримата и не пропуснахме нито една тема, която касае Европа, включително тракийстите бежанци, посочи премиерът.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат