Борисов и Нинова ще се срещнат!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е изпратил писмо до „Позитано“ 20, в което кани ръководството на БСП на разговор по управленската програма на бъдещия кабинет.
Това потвърждават близки до лидера на БСП Корнелия Нинова. цитирани от Труд.
И уточниха лаконично, че кореспонденцията от ГЕРБ е от петък, а такава среща ще се състои на 11 април.
Лидерският разговор между двете най-големи партии идва на фона на продължаващите преговори между ГЕРБ и Обединените патриоти за сформиране на коалиционно управление.
Още след изборите Нинова заяви, че приоритет за БСП дори и в опозиция ще бъдат председателството на България на Съвета на ЕС и мерките в социалната политика за повишаване на доходите.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра