Бойко Борисов се появи на официална среща при турския президент Ердоган
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Борисов при Ердоган: Справихме се с миграцията
Във видео, публикувано във Фейсбук, бившият премиер Бойко Борисов демонстрира добри взаимоотношения с лидера на южната ни съседка.
Пред турския премиер Реджеп Ердоган той се похвали с успех в миграционната си политика и проекта "Балкански поток".
"Турция е най-добрият ни и верен приятел, а българските мюсюлмани са мост на приятелство между двете страни", заяви Борисов.
"Успех на изборите на моя приятел", пожела от своя страна Ердоган на лидера на партия ГЕРБ.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...