Бойко Борисов: Макрон ме увери, че никога не е критикувал българските граждани
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 4

"Макрон ме увери, че никога не е критикувал българските граждани".
Това заяви в социалната мрежа Бойко Борисов.
Ето какво точно написа премиерът в личния си профил във Фейсбук:
"Френският президент Emmanuel Macron се свърза с мен, за да ме увери, че изтеклата информация за изречени от него думи в интервю, не отговарят на истината. Той ме увери, че никога не е критикувал българските граждани, работници или институции.
Президентът Макрон препотвърди подкрепата си към България.
Като премиер на България няма да позволя никой да обижда нашия народ и се надявам да не се стига до такива ситуации занапред."
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра