Близначката от мис България стана майка
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Една от близначките от Мис България - Моника Ланчева стана майка.
Конкурентките на Нанси Карабойчева от Русе, които се прочуха със скандалните си изцепки преди години, се кротнаха и станаха дами за пример.
Моника Ланчева, която доби популярност заедно с близначката си Вероника, в конкурса „Мис България” през 2013, роди момиченце.
„Раждането е единствената първа среща, при която няма начин да не се влюбиш от пръв поглед. А гривната, на която са изписани името, часът, теглото и датата на раждане на твоето бебе - най-скъпата на света”, казва още тя в социалните мрежи.
Щастливата майка доста често афишираше отношенията си с гаджето си Светослав, с когото са заедно от много време. Покрай конкурса „Мис България” и последвалите го скандали, близначката доста се прочу, но побърза да потъне в неизвестност, пише „Телеграф”.
Моника и Християн избягват всякакви медийни изяви, особено след инцидента в нощен клуб в Русе, в който една от сестрите Ланчеви бе пребита. Двамата са на мнение, че прекалената популярност вреди на всяка връзка.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%