Блъснаха 8-годишно момче, близките му скочиха на шофьора
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Велосипедист на 8 години е бил блъснат от кола в Търговище.
Водачът на "Лада Нива" пред полицаи е заявил, че детето излязло внезапно на улица "Опълченска", съобщи Дарик.
Момчето е прието за лечение в болницата в Търговище с фрактура на глезена.
След инцидента близки на пострадалото дете се опитаха да се саморазправят с 49-годишния шофьор, полицаите успяха бързо да овладеят създалата се ситуация.
Улицата, на която е станал инцидентът, е прясно ремонтирана и често шофьорите карат с висока скорост.
Преди дни на пресконференция кметът на града Дарин Димитров обеща, че ще бъдат изградени поне два легнали полицая след края на ремонтните дейности.

























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...