"Бизнес" в България не е имало и няма да има скоро
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

ГЕРБ били мъртъвци, защото "бизнеса" вече се пренасочвал към новата власт
И това го заявяват тържествено, сякаш наистина не разбират какво говорят. Абе, недонаправени малко човечета! "Бизнес" в България не е имало и няма да има скоро с такива като вас. Има изградена стройна мафиотска структура от хиляди навързани търговски дружества, които са част от мафиотското тяло. Всички останали са живите мъртъвци, които имат повече задължения, отколкото приходи. И вие се щастливи, че същото това олигархично нещо се преориентирало към вас! О, демократично чудо!
Вие настина не ставате за нищо. Болни комплексирани мозъци.
Николай Марков
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат