Бербатов и Фиго организарат мача на годината в България
- Редактор: Димитър Колев
- Коментари: 0
На 14 юни от 20,00ч на Националния стадион "Васил Левски" ще се проведе благотворителна AllStars футболна среща.
Звездата на българския футбол Димитър Бербатов обяви тази новина в социалните мрежи. Той ще доведе някой от най-големите както бивши, така и настоящи имена в световния футбол за мача. На националния стадион ще излязат Димитър Бербатов с неговия United Stars срещу Луиш Фиго с All Stars. Двубоят се организира от фондациите на двете звезди и се предвижда да участват световни имена от спорта и шоубизнеса.
Приходите от благотворителното спортно мероприятие ще бъдат изцяло в полза на каузите на фондация „Димитър Бербатов“ и фондация „Луиш Фиго“.
Самият Бербатов обяви този невероятен проект чрез специално видеообръщение.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...