Бързам бе колега! От министерството на транспорта съм!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
Тази сутрин около 7:25 часа този човек представил се „От министерството на транспорта съм“ караше по безумен начин по бул.“България“.
Опита да ме изблъска от платното, клаксони, чудеса, високи скорости. Накрая се оправда с „Бе бързам бе колега!“. Явно очаквайки аз да му направя шпалир, за да му осигуря бърз коридор, пише Иво Мирчев/Scena.bg
Гордо отпред на стъклото му стоеше пропуск за НС или МС, който скри, когато започнах да го снимам.
Държавните служители, яхнали служебни автомобили се чувстват безнаказани, поставили синя лампа или пропуск за МС. Явно разчитайки, че брутализмите им на пътя ще останат непоказани.
Внимавайте с този човек и този автомобил, слизащи от Бояна, посока център.



























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия