Българин стана шампион на US Open!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Адриан Андреев и партньорът му Антон Матушевич триумфираха с титлата на двойки при юношите на Откритото първенство на САЩ.
Двамата се наложиха над представителите на домакините Емилио Нава и Аксел Нефве с 6-4, 2-6, 10-8, информира БГНЕС.
Българинът и британецът стигнаха до успеха след точно час игра - 48 минути в двата сета и 12 в тайбрека. Андреев е вторият българин, печелил титла на Ю Ес Оупън. Това стори Григор Димитров, който стана шампион на сингъл през 2008 г.
17-годишният Андреев отпадна още в първи кръг на сингъл, след като имаше здравословни проблеми в мача си срещу французина Артюр Казо и се отказа във втория сет.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...