Българи катастрофираха във Франция
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

В събота следобед при катастрофа във Франция са пострадали двама българи, единият от които сериозно, съобщава La Depeche, цитиран от Агенция "Фокус".
Инцидентът е станал към 15 часа в град Сент Кристи д‘Арманяк, в департамента Жерс.
В катастрофата е участвал туристически автобус с 38 германци и кола, в която пътувала българска двойка. Мъжът е леко ранен, но 43-годишната жена е приета в болница в Мон дьо Марсан.
По предварителна информация причина за катастрофата е лошо изпреварване – автобусът се е опитал да изпревари кола, а българите са се опитали да изпреварят автобуса.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра