Българчетата започват с наркотици от 10-годишни
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

По данни на неправителствени организации, всеки трети ученик е пушил марихуана като възрастта на децата, които употребяват наркотици драстично пада.
Някои преди да навършат 10, а други малко след това. Експерти предупреждават, че за да си набавят дрога, учениците стават дилъри и я продават в училищата, съобщава btv.bg.
"Започнах на 12 години с трева, амфетамини, метамфетамини, екстази. И така продължи до 17. Тогава вече започнах да взимам хероин и кокаин. И оттогава вече - 5 години имам венозна употреба на кокаин", споделя ученичка.
Според нея наркотиците са навсякъде - и в училищата, и в градинките, и в кафенетата около тях. Все по често учениците стават дилъри и ги продават в училище.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...