Автомеле затапи джижението
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Зрелищна тройна катастрофа е станала на надлеза "Надежда" в посока центъра на София, съобщава БЛИЦ.
Ламарини от колите са осеяли обширен периметър от хлъзгавите и мокри пътни платна, движението е почти блокирано.
Според очевидците на тройния сблъсък в него няма сериозно пострадали шофьори или пътници, но автомобилите са в окаяно състояние, особенно два от тях.
Има едно БМВ, от което кола повече не става, сплескано е като консервна кутия, споделя очевидец.
На мястото на инцидента са пристигнали пътни полицаи, които разследват причините за катастрофата и полагат усилия да въведат ред в трафика.
В цяла София пътните настилки са мокри, а заради студената сутрин на много места, особено по надлези и мостове, са опасно хлъзгави.
Това е знак за шофьорите да карат пределно внимателно с неголяма скорост и на прилична дистанция.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра