Автобусът на ЦСКА - София закъса в Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Неприятности застигнаха ЦСКА - София преди мача с Лудогорец.
Автобусът на “червените” се е счупил и е останал в Русе, където тимът бе отседнал преди мача с “орлите”, съобщава “Гонг”. “Червените” са пристигнали в Разград с рейса на Дунав (Русе).
Двубоят между водещите два тима в класирането на efbet Лига е днес от 17:15 часа. Преди днешния двубой Лудогорец има 4 точки аванс в класирането, но и мач повече от ЦСКА - София.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат