Автобус за Силистра катастрофира. 10 души са в болницата!
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Седмица след катастрофата с учителския автобус край Сливен ново голямо пътнотранспортно произшествие с рейс е станало тази сутрин.
Автобусът е пътувал по линията София-Силистра и е аварирал в близост до разклона за село Ситово, съобщават от ОД на МВР - Силистра.
Сигналът за инцидента е получен в 04.02 часа на тел.112. По първоначални данни водачът на автобуса е изгубил контрол над управлението и навлязъл в нива.
Десет от пътниците, пътували в автобуса, са откарани в Спешния център на МБАЛ-Силистра, информира "Дарик".
Алкохолната проба на водача е отрицателна. Към момента дежурна оперативна група извършва оглед на мястото на произшествието.
Движението в района се осъществява нормално.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...