Арман Бабикян: Имам изключително притеснителна новина за властта на ГЕРБ
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 4

Имам изключително притеснителна новина за властта на ГЕРБ. Само от добронамереност я казвам навреме.
Другари, иде пролет! След месец – два това чудо на природата ще се случи. Да не вземете да се изненадате и да си плюете в пазвите?!
Ще има много дъжд и трябва да си огледате язовирите, за да не се издавят гражданите, да се скъсат дигите и да „изпуснете планирано“ вода върху някое селище.Коритата на реките да се изчистят, нали?
Ако още (след 10 години търсене) не сте установили чия собственост са язовирите, то не се смущавайте. Гледайте да оживеем, пък после ще му мислим.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра