Акция срещу шофьорите в бус лентите
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 2
Центърът за градска мобилност и „Пътна полиция“ в София започват съвместна акция от началото на декември срещу нарушителите, които се движат в бус лентите.
Забавянията в графика, заради шофьори, които нарушават правилата, водят до това, че десетки пътници чакат на спирките много по-дълго или стоят затворени на едно място в обществения транспорт, казват от Центъра за градска мобилност, предава NOVA.
Глобата за автомобил в бус лента е 50 лева.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат