51-годишен мъж загина на пътя между Карлово и Баня

0

51-годишен мъж от Карлово почина на място, след като самокатастрофира на пътя за Баня.

Това съобщиха от пресцентъра на МВР - Пловдив, предава GLAS.bg.

Той пътувал с лек автомобил, загубил контрол върху волана и се ударил в крайпътно дърво. От пресцентъра казаха, че най-вероятно му е прилошало, тъй като инцидентът е станал на прав участък между Карлово и Баня. На място са два екипа на пожарната и полицията.

Движението се регулира и се осъществява само в едната лента.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари