50 години от обявяването на Две могили за град
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1
Две могили отбелязва 50 години от обявяването си за град.
По случай юбилея днес се проведе тържествено заседание на Общинския съвет, което телевизия КИС 13 излъчи НА ЖИВО.
Тържественото заседание на Общинския съвет по случай празника беше уважено от народните представители Светлана Ангелова и Бюрхан Абазов.
50 години от обявяването на Две могили за град е празник, който обединява в едно традиция, признателност и надежда, каза в словото си председателят на Общинския съвет Стефан Димитров.























Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“