25 линия ще се движи до Централна гара
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

От днес, 20 август, до неделя, 23 август, тролейбусна линия 25 ще се движи до Централна гара.
Това съобщават от общинската администрация в Русе. Причината е рехабилитацията на кръстовището на бул. „Христо Ботев“ с бул. „Васил Левски“ и подмяната на въздушно-контактната тролейбусна мрежа в района, които се извършват в рамките на проект „Интегрирана система за градски транспорт на град Русе“.
Община Русе се извинява за причиненото неудобство и благодарi за проявеното разбиране!























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК