25-годишен загина след луда гонка
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 1

Младеж на 25 години е загина след автогонка край Дупница, информира БГНЕС.
Инцидентът е станал към 21 ч снощи на пътя Дупница - Самоков. На бившето селскостопанско летище край Крайници най-вероятно е имало гонка между два автомобила.
Поради неизяснени причини едната от колите е излязла от пистата и се преобърнала няколко пъти.
Вследствие на каскадата двамата младежи, които са били в автомобила, са излетели, при което водачът е загинал на място.
Най-вероятно двамата са били без предпазни колани.
Инцидентът се изяснява от служители на РУ на МВР Дупница.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат