Демерджиев: Ще проверим и началници в МВР за покровителство над Семерджиев

1
Ще проверим по-високите нива, чиито имена се съдържат в доклада на Инспектората
Ще проверим по-високите нива, чиито имена се съдържат в доклада на Инспектората Снимка: БГНЕС / Архив

Ще проверим по-високите нива, чиито имена се съдържат в доклада на Инспектората

Ще проверим по-високите нива, ръководителите на тези хора от МВР, чиито имена се съдържат в доклада на Инспектората. Това каза министърът на вътрешните работи в служебния кабинет Иван Демерджиев по повод катастрофата на столичния бул. "Черни връх", при който бяха убити две млади момичета, предаде NOVA.

Докладът се простира до определени нива. В момента настоявам Инспекторатът да провери над тези нива, за да се установи има ли служители, които са неглижирали нарушенията на Семерджиев, добави служебният вътрешен министър.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари