Жестотко двойно убийство в Джебел, майка и дъщеря са открити мъртви в жилището си
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Жена на 22 години и дъщеричката й са намерени мъртви в жилището им в Джебел, съобщава БГНЕС.
Жилището на 5-тия етаж в блока на гимназията в Джебел, в което са открити мъртви младата майка и малката й дъщеря, е цялото в кръв.
Не е изключено да се касае за жестоко двойно убийство. Това разкриха за 24rodopi.com отлично осведомени източници.
Според регионалния сайт мъртвите са 22-годишната Джейлян и 6-годишната й дъщеря Джейда.
„Джейлян беше заредена за живот, едва ли е посегнала на живота си. Родителите й работят в Германия й и изпращаха пари. Неотдавна семейството купи къщата на д-р Желязков в Джебел, но Джейлян и дъщеря й Джейда живееха още на квартира. Джейда беше ученичка в първи клас", разказва близка на младата жена.
Младата майка и малкото й дете са били мъртви от 3-4 дни. Труповете им са били забелязани от съседи, които ги видели през прозореца на съседната тераса. Освен това от апартамента им се носела неприятна миризма на разлагащи се тела.
Джейлян била разведена. Тя е от кирковското село Фотиново и се омъжила, докато била на 18 г. Съпругът й Орхан е от Джебел. От повече от година двамата били разведени.
Бащата на Джейлян и дядо на Джейда - Ергюн, в момента пътува от Германия.























Около 1 000 000 пенсионери остават на минимален доход у нас
Живка Бучуковска: Разработват високо скоростен път Русе -...
Теменужка Петкова се срещна с кметовете от ГЕРБ в Русенско
Слави Трифонов: За случая „Петрохан“ мълчите като риба, г-н...
Слави Трифонов: За случая „Петрохан“ мълчите като риба, г-н...