Жена изхвърли 8000 лева в контейнер на улица "Борисова"
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

Полицията разследва сигнал за извършена телефонна измама.
За случая е съобщено в петък. Според разказа на потърпевшите на домашния телефон на 68-годишна жена в Русе се е обадил непознат мъж, който й се представил за полицай и я помолил за съдействие при залавяне на измамници.
По разпореждане на непознатия жената изтеглила на два пъти сумата от 8000 лева от два банкови клона в Русе, които след това оставила до контейнери за смет зад блок по улица "Борисова".
В същото време тя се е обадила и на съпруга си, който пък хвърлил през терасата на жилището им сумата от около 6000 лева.
Случаят е документиран от разследващите и е започнало разследване в хода на образувано досъдебно производство за престъпление.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия