Заловеният с канабис кандидат-депутат: За моя консумация го бях засял, за болкоуспокояващи
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

По думите му семена от растението могат да се намерят лесно и навсякъде
“Бях засял малко китки в Балкана за моя консумация, намериха ги полицаите и ги конфискуваха, това беше. Имах проблеми с кръста, за болкоуспокояващи ги ползвах. Знам, че не е законно, но като ме схване кръста по две седмици не мога да стана от леглото. Помага ми, затова го засях.”
Това заяви вече бившият кандидат за народен представител от коалиция “Патриотичен фронт” Валентин Велев, който беше уличен в отглеждане на канабис, предаде bTV.
Велев подаде заявление за заличаване от листата. Той напусна и партия НФСБ, откъдето определят задържането му като “предизборна атака”.
В момента Валентин Велев е на свобода, но с образувано досъдебно производство.
Според полицията на място са открити 15 растения канабис, уреди и инсталация за отглеждането им.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия